Uzman Kadromuz

Serap Öztürk Niya

1966 yılında Ankara’da doğan Serap Öztürk Niya, 1988 senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. İş hayatına Eczacıbaşı Rhoune Poulenc’de başladı, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.’de devam ederek, 14 yıl ilaç sektöründe çalıştı. İlaç, anatomi, yöneticilik, pazarlama, beden dili eğitimleri aldı. 2008 yılında ise Türkiye’nin ilk trikolojik saç bakım merkezi olan The Center for Hair Care’in danışman kadrosuna katılarak, Trikoloji bilimi ile tanıştı.

2008 - 2013 yılları arasında uluslar arası üne sahip Alman, İngiliz, Uzak Doğulu, Amerikalı uzmanlarla çalışarak, eğitimler aldı ve vaka tecrübesi kazandı. 2009 - 2013 yıllarında Evrim Bayraktar ve Burcu Çayözü’nün kurucusu olduğu AKADEMİ SAÇ TERAPİ merkezinde çalıştı. 2014 yılında ise AKADEMİ SAÇ TERAPİ Suadiye şubesini kurdu. Serap Öztürk Niya yazılı ve görsel basında saçla ilgili danışmanlık gerektiren konulara bilirkişi olarak destek vermektedir.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek adına kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezleri kullanıyoruz. Kapat