fbpx

Yaz Aylarında Saçlarla İlgili Nelere Dikkat Edilmeli?

22.02.2018 3

 

Akademi Saç Terapi Merkezi kurucularından uzman trikolog Evrim Bayraktar, yaz aylarında günlük yıkama ile saçın nemini koruyan bakım kremlerinin düzenli olarak kullanılmasını öneriyor.


Akademi Saç Terapi Türkiye'nin ilk ve tek trikoloji merkezi

3 yorum

  • H Hasan

    Ya benim saçlarım eskiden çok iyidi gürdü ve iyide yıkıyodum kökleri sağlamdı. Bu yıl nolduysa yavaş yavaş dökülmeler başladı, yastıgımda hep saç bulurdum. 1 ay geçti şimdj 30 40 tel dökülmeye başladı.. yıkayıncada dökülüyor ve elimi her saçıma atınca saç geliyor. Erkeğim ve istanbulda degilim lütfen bir yol gösterin (farklı sampuan denedim ve vitaminde işe yaramadı)

  • Nm Nayer mohemedi

    Mehaba iyi gunler… Bi soru sormak istiyorum benim saçlarim genetik olaraktan AZ bide kafamin arkasi nerdeyse boş Yani chok uzuluyorum bu duruma chokda bakim yapdirdim Ama faydasi olmali Ben ne yapmaliyim benim saçlarim daha kalin olabilirmii lotfen yardim edin bana

    • Bazı saç problemleri doğuştan getirilebileceği gibi bazıları sonradan edinilir. Bazı sağlık problemleri de saçların daha zayıf ve cansız olmasına neden olabilir. Özellikle saç derinizin arka bölümünde kayıp varsa, detaylı bir inceleme yapılmasında fayda olacaktır. İstanbul’da yaşıyorsanız saç analizine gelmeniz en sağlıklısı olacaktır. Hem probleminizin doğru tanısını koyabiliriz hem de neler yapılabilir bunu belirleyebiliriz. Sevgiler, Burcu Çayözü.