Babalar Günü Kampanyası

Babanıza Kendisini İyi Hissettirecek Özel Bir Hediye

9 Haziran 2017


Saçlarının daha parlak, hacimli, şekilli ve bakımlı olması yaşı ne olursa olsun her erkek için önemlidir. Bu sene de babanıza, Akademi Saç Terapi’den kişiye özel uygulanan bir saç bakımı paketi hediye edin.

Akademi Saç Terapi, İngiltere’de geliştirilmiş Trikolojik saç bakım serisi ile babanızın saçını 5 haftada sağlıklı ve dinamik hale getirecek keyifli bir bakım deneyimi sunuyor.

Kişiye özel terapi alanlarında, 30 dakikalık baş ve boyun masajı ile saç derisine sürülerek uygulanan bakımlar, nano moleküler teknoloji ile küçültülen özel bitkisel içerikleri ile saç köküne kadar ulaşabiliyor.

5 haftalık “Saç Detoksu” saç derisini kepek, kaşıntı ve hassasiyetten arındırırken saçları hiç olmadığı kadar parlak, canlı ve hacimli hale getirir. Derinlemesine temizlenen saç kılıfları sayesinde besin ve oksijen çeken saç kökleri kuvvetlenir ve saç dökülmesi azalır.

Lazer Terapi ile desteklenen saç bakımları çok daha hızlı sonuç vermektedir. A.B.D Gıda ve İlaç Dairesi tarafından saç dökülmesini önlemede etkileri onaylanan “Soğuk Lazer Işığı” saç dökülmesini önlemek ve saç kaybını geciktirmek amaçlı “foto bio stimulasyonu” tetikler ve artırır. Böylece zayıf bölgelerde ışığa maruz kalan saçlarda uzama potansiyeli iki katına çıkar; saç hacmi ve yoğunluğunu artar.

Her saç bakımla çok daha güzel ve sağlıklı olabilir:

10 Kür Saç Detoks Bakımı + 5 Laser Uygulaması: 950 TL

Kampanya, 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.Akademi Saç Terapi Türkiye'nin ilk ve tek trikoloji merkezi

Yorum yazın ve fikrinizi paylaşın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir